IV Wielkopolskie Targi Pracy i Rozwoju

Szanowni Studenci!

Serdecznie zapraszamy na IV Wielkopolskie Targi Pracy i Rozwoju ps!kariera organizowane przez poznańskie biuro Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii oraz Fabrykę Młodych Profesjonalistów, które odbędą się 28 maja na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Szamarzewskiego 89) w godzinach 11.00-16.00.

Targi ps!kariera to świetna szansa na nawiązanie kontaktów branżowych, znalezienie stażu czy praktyk oraz skonsultowanie swojego CV ze specjalistą HR.

Wśród wystawców między innymi: Fundacja Słoneczne Ranczo, firma szkoleniowa LLidero, Centrum Tomatisa i agencja pracy Find Staff. W programie również spotkania z przedstawicielami organizacji studenckich, oferty wolontariatów oraz konkurs z nagrodami.

Zapraszamy wszystkich, którzy stawiają na rozwój!

Koniecznie zajrzyj na fanpage Targów facebook.com/targipracyirozwoju

oraz naszą stronę

pskariera.pssiap.org