Laboratorium Kompetencji Zawodowych

Zapraszamy wszystkich studentów studiujących na ostatnich dwóch semestrach studiów stacjonarnych w roku akademicki 2016 i 2017r. I i II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych UAM  ze wszystkich kierunków tj.:

• Filozofia
  • Kulturoznawstwo
  • Kognitywistyka
  • Socjologia
  • Praca Socjalna
  • Psychologia

Zasady rekrutacji 1 edycji

Termin naboru od czerwca do 30 października 2016 r.

• Liczba uczestników 120os.
  • selekcja: kandydaci będą przyjmowani na poszczególne profile, zgodnie z przyjętymi wskaźnikami dla profili wg zasad:
  • bezwzględne pierwszeństwo osoby niepełnosprawne
  • średnia z ostatniego roku powyżej 3,5 (1 pkt), 4 (2 pkt.), 4,5+ (3 pkt.)
  • zaangażowanie w rozwój uczelni tj. koła naukowe, samorząd studentów itp. (2 pkt.)
  • uczestnictwo w projektach naukowych, publikacje/konferencje (3 pkt.)

Wymogiem przyznania punktów w danym kryterium będzie przedłożenie dokumentów poświadczających status.

Zgłoszenia formalnie poprawne, ale o zbyt niskiej liczbie pkt. umieszczane będą na liście rezerwowej. Po etapie oceny zawarte zostaną z uczestnikami umowy dotyczące charakteru wsparcia.

Więcej inforamcji: https://uampsych-lkz.home.amu.edu.pl/

Zdjęcie: geralt, CC0, pixabay.com