Szkolenie BHP 2016/2017

Informujemy, że Szkolenie BHP 2016/2017 zostanie uruchomione 21 listopada br.

Uwaga: dostęp do e-szkolenia BHP jest możliwy tylko dla studentów, którzy są zapisani na odpowiedni przedmiot po stronie systemu USOS.

W przypadku problemów z dostępem (brak możliwości zalogowania lub informacja o braku możliwości zgłoszenia się na kurs) prosimy upewnić się, że taki przedmiot znajduje się na liście przedmiotów.
W systemie USOSWeb, w zakładce „Dla studentów” -> „Oceny”, powinien być widoczny przedmiot „Szkolenie BHP”. W przypadku gdy przedmiot nie występuje na liście prosimy zgłosić się do swojego Dziekanatu.

Harmonogram dla studentów rozpoczynających studia od semestru zimowego 2016/2017:

• Zalogowanie się na platformie Moodle i rozpoczęcie Szkolenia BHP – od 21 listopada 2016 r.;
  • Rozwiązanie testu (pierwsze i drugie podejście) – od 21 listopada 2016 r. do 19 lutego 2017 r.;
  • Po zaliczeniu testu, informacja o zaliczeniu zostanie przesłana automatycznie do systemu USOSweb.

Wsparcie w przypadku problemów z obsługą platformy:
mgr Rafał Piechocki
promet@amu.edu.pl

Wsparcie w przypadku pozostałych problemów:
dr Marek Sobczak
msobczak@amu.edu.pl