• To wydarzenie minęło.

XV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA FILOZOFII FIZYKI

Date 8 marca 2019 - 9 marca 2019

Zapraszamy do udziału w kolejnym interdyscyplinarnym spotkaniu przyrodoznawców i filozofów, które odbędzie się 8 i 9 marca 2019 r. Będzie ono poświęcone epistemologicznym, metodologicznym i etycznym aspektom tematu:

DOŚWIADCZENIE W NAUCE.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zgłaszanie tytułów wystąpień z kilkuzdaniowym ich rozszerzeniem do 20 stycznia 2019 r. na wskazane niżej adresy e-mail. Tradycyjnie dojazd na konferencję i nocleg na koszt uczestników, możemy zarezerwować miejsce w hotelu uniwersyteckim. Komunikat o programie konferencji zostanie umieszczony do końca stycznia 2019 r. na stronach internetowych Wydziału Fizyki UAM i Instytutu Filozofii UAM oraz rozesłany osobom, które zgłoszą swój udział.

Prof. dr hab. Zdzisław Błaszczak
Wydział Fizyki Uniwersytetu