Home » Lista Doktorantów

Lista Doktorantów

Nazwisko i imię Zakład nr pok. e-mail tel służb.
Adamowicz Anna Zakład Filozofii Nauki anna.adamowicz@amu.edu.pl
Bednarek Tomasz Zakład Filozofii Antycznej, Bizantyjskiej i Średniowiecznej tomasz.bednarek@amu.edu.pl
Ciereszko Kinga Zakład Badań nad Szkolnictwem Wyższym i Polityką Naukową kinga.ciereszko@amu.edu.pl 618292720
Ciniewski Paweł Zakład Filozofii Techniki i Rozwoju Cywilizacji 201 pawel.ciniewski@amu.edu.pl 618292286
Czujko-Moszyk Ewelina Zakład Teorii i Filozofii Komunkacji ewelina.czujko@amu.edu.pl 618292290
Dutka Joanna Zakład Etyki 205 joannadutka7@gmail.com 618292287
Gawlik Cyprian Zakład Historii Filzofii Nowożytnej i Współczesnej 207 cyprian.gawlik@amu.edu.pl 618292275
Gilicka Magdalena Zakład Teorii i Filozofii Komunkacji magdalenagilicka@o2.pl 618292290
Gołembowska Natalia Zakład Etyki nati222@o2.pl
Gomułczak Aleksandra Zakład Epistemologii i Kognitywistyki aleksandra.gomułczak@amu.edu.pl 618292283
Greczko Iwo Zakład Filozofii Społecznej i Politycznej 214 iwo.greczko@amu.edu.pl 618292279
Huk Marta Zakład Filozofii Publicznej i Filozofii Prawa 205 marta.zuzanna.huk@gmail.com 618292287
Kałuzny Damian Zakład Antropologii Filozoficznej 209 kaluuzny.damian@gmail.com 618292246
Klugowski Karol Zakład Filozofii Kultury 228 karolklugowski@gmail.com 618292274
Kozłowska Karina Zakład Teorii i Filozofii Komunkacji karina.kozlowska@amu.edu.pl 618292290
Krzeski Jakub Zakład Badań nad Szkolnictwem Wyższym i Polityką Naukową 229 jakub.krzeski@amu.edu.pl 618292281
Kwiecień Michał Zakład Epistemologii i Kognitywistyki michał.kwiecień@amu.edu.pl 618292283
Leszczyński Filip Zakład Filozofii Kultury 228 filip.leszczynski@amu.edu.pl 618292274
Luty Damian Zakład Filozofii Nauki 210 damian.luty@amu.edu.pl 618292276
Maliński Jedrzej Zakład Historii Filzofii Nowożytnej i Współczesnej 207 jedrzejmalinski@gmail.com 618292275
Mendeluk Paulina Zakład Filozofii Społecznej i Politycznej 214 mendelukpaulina@gmail.com 618292278
Mroczkowski Bartosz Zakład Historii Filzofii Nowożytnej i Współczesnej 2 bud. A bartosz.mroczkowski@amu.edu.pl 618292375
Napiwodzka Karolina Zakład Etyki 205 karolina.napiwodzka@amu.edu.pl 618292287
Nyczak Artur Zakład Antropologii Filozoficznej 209 artur.nyczak@amu.edu.pl 618292246
Olejniczak Iwona Zakład Filozofii Nauki 2 bud. A iw.olejniczak@gmail.com 618292375
Pawlaczyk Jonasz Zakład Historii Filzofii Nowożytnej i Współczesnej 205 jonasz.pawlaczyk@amu.edu.pl 618292287
Pawlaczyk Krystian Zakład Historii Filzofii Nowożytnej i Współczesnej 214 krystian.pawlaczyk@amu.edu.pl 618292278
Pełka Karolina Zakład Filozofii Techniki i Rozwoju Cywilizacji 218/219 pelka_karolina@wp.pl 618292283
Piekarska Anna Zakład Etyki anna.piekarska@amu.edu.pl 618292287
Skrzypczak Alicja Zakład Etyki 205 alicja.skrzypczak@amu.edu.pl 618292287
Urbański Paweł Zakład Filozofii Kultury paziu1984@wp.pl 618292238
Ziemny Aleksander Zakład Filozofii Nauki 210 aleksander.ziemny@amu.edu.pl 618292276