• To wydarzenie minęło.

Wykład prof. dr. hab. Lecha Witkowskiego pt. „Filozofia jako humanistyka stosowana”

Date 15 stycznia 2018 @ 12:00 - 14:00

Instytut Filozofii UAM i Polskie Towarzystwo Filozoficzne mają przyjemność zaprosić na wykład prof. dr. hab. Lecha Witkowskiego pt. „Filozofia jako humanistyka stosowana”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 15 stycznia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w sali im. Kazimierza Ajdukiewicza (215).

Profesor Lech Witkowski to wieloletni pracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a obecnie związany z Akademią Pomorską w Słupsku. Do zainteresowań badawczych Pana Profesora należą m.in. integralność humanistyki, aplikacje humanistyki w edukacji i nowe odczytania historii myśli pedagogicznej.

Nasz gość pełnił także funkcję Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego VI Zjazdu Filozoficznego – Toruń 1995.

Data:
15 stycznia 2018