Druga edycja Konkursu na utwór dla dzieci pod hasłem: „W zwykłych słowach wielka moc!”

Drogie Studentki, Drodzy Studenci

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Zakład Edukacji Wielokulturowej i Badań Nad Nierównościami Społecznymi WSE  drugiej edycji Konkursu na utwór dla dzieci pod hasłem: „W zwykłych słowach wielka moc!”.

Utwory konkursowe można przesyłać (wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym) do 30. stycznia 2023 roku na adres mailowy wzwyklychslowachwielkamocii@gmail.com wpisując w temacie wiadomości: Imię i Nazwisko autora/ki, tytuł pracy.

Komitet Organizacyjny:

Prof. dr hab. Agnieszka Gromkowska-MelosikDr Emilia GrzesiakMgr Magdalena Biela-Cywka

Szczegóły konkursu oraz regulamin wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie WSE pod linkiem