E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 – A2

Na platformie Moodle dostępne są materiały do nauki własnej z języka angielskiego na poziomie A1-A2. Powyższe materiały przeznaczone są przede wszystkim dla studentów I roku studiów, ale mogą korzystać z nich również studenci wyższych lat studiów oraz pracownicy.

 "E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 – A2" to zestaw 28 partii materiału (Units), którego celem jest pomoc studentom UAM w przypomnieniu i utrwaleniu gramatyki i słownictwa angielskiego. Materiał ten ma ułatwić studentom I roku studiów udział w późniejszych zajęciach na poziomie A2 – już pod opieką lektora ze Szkoły Językowej UAM. 

Organizacja materiału:

Na platformie Moodle pod adresem: www.elearning.amu.edu.pl dostępny jest zestaw 28 partii materiału.

Na każdą partię materiału składa się

  • tekst do czytania;

  • film video;

  • transkrypt filmu;

  • ćwiczenia słownikowe;

  • ćwiczenia gramatyczne.

Ponadto kurs został zaopatrzony w interaktywny słowniczek terminów pojawiających się w zamieszczonych tu materiałach.

Tematyka każdego tekstu oraz filmu jest bezpośrednio związana z Poznaniem. W ten sposób chcemy niejako oprowadzić naszych studentów – w większości studentów I roku – po Poznaniu. 

Logowanie do kursu:

  1. Należy wejść na stronę: www.elearning.amu.edu.pl, następnie wybrać zakładkę: Szkoła Językowa UAM, następnie wybrać link: E-angielski: materiały do nauki własnej na poziomie A1 – A2.

  2. Logowanie do kursu na platformie Moodle odbywa się z wykorzystaniem loginu i hasła do poczty uniwersyteckiej (login: adres do poczty, hasło: hasło do poczty (USOS)).

Comments are closed.