LINK DO SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO DLA STUDENTÓW I-GO ROKU (05 – 06 października)

Drodzy studenci, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przesyłam link do transmisji spotkań organizacyjnych, które odbędą się w najbliższy poniedziałek i wtorek (zgodnie z przesłanym wcześniej rozkładem godzinowym).

Spotkanie zasadnicze odbędzie się w Auli A (bud. E) Kampusu Ogrody. Ci z Was, którzy jednak nie będą mogli przybyć na Kampus osobiście (np. ze względów zdrowotnych czy epidemiologicznych) proszeni są o udział w spotkaniu online. Transmisję przeprowadzimy w czasie rzeczywistym na kanale youtube – wg z harmonogramu dla poszczególnych grup i specjalności.

Link do spotkania: https://youtu.be/yqBLDxYouXA

Wydział Filozoficzny UAM – prezentacja dla studentów I roku 2020 – FO lic

Wydział Filozoficzny UAM – prezentacja dla studentów I roku 2020 – FO mgr

Wydział Filozoficzny UAM – prezentacja dla studentów I roku 2020 – KS lic

Przypominam również, że w przesłanych wcześniej mailach, na stronie FB i stronie głównej WFil, znajdują się linki do materiałów instruktażowych SWFiS (wychowanie fizyczne) oraz Szkoły Językowej UAM (lektoraty), które organizują zapisy do grup zajęciowych.

Przy okazji, zachęcam Was do zasubskrybowania naszego kanału na youtubie oraz dołączenia do wydziałowego facebooka.

Prodziekan Wydziału Filozoficznego UAM ds. studenckich i organizacyjnych
Dr Mariusz Szynkiewicz