Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla  studentów, którzy zainteresowani są  aplikowaniem  o „Diamentowy Grant”

 
uprzejmie informuję, że w dniu 11. 12. 2019 odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla  studentów, którzy zainteresowani są  aplikowaniem  o „Diamentowy Grant”. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do dnia 9. 12. 2019. 
 
 
 

Serdecznie zapraszamy studentów (i nie tylko) na spotkanie informacyjne poświęcone możliwości aplikowania w ramach kolejnej edycji programu „Diamentowy Grant”, które odbędzie się 11 grudnia br., w sali 104 B Collegium Novum, przy al. Niepodległości 4. Początek o godzinie 8:30

To już dziewiąty raz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs w ramach programu „Diamentowy Grant”. W śród laureatów tego programu jest wielu młodych naukowców z UAM, a dwoje z nich: Karolina Dziadura oraz Rafał Świergiel, podzieli się historią swojego sukcesu i rozwoju kariery naukowej. W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo jakie zasady obowiązują w programie i jak przygotować stosowną aplikację.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do Centrum Wsparcia Projektów na adres e-mail: paulasz@amu.edu.pl, do 9 grudnia br.

W konkursie mogą wziąć udział wybitnie uzdolnieni:

  1. absolwenci studiów pierwszego stopnia, którzy otrzymali tytuł zawodowy licencjata lub inżyniera albo równorzędny w roku ogłoszenia konkursu,
  2. studenci jednolitych studiów magisterskich lub odpowiednich, którzy ukończyli trzeci rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę, a w przypadku jednolitych studiów magisterskich trwających 6 lat – studenci, którzy ukończyli czwarty rok studiów w roku ogłoszenia konkursu i kontynuują naukę, – zwani dalej „wybitnie uzdolnionymi osobami”.

Planowany okres realizacji projektu nie może przekraczać 48 miesięcy, a koszt jego realizacji nie może przekroczyć:

  1. 180 000 zł dla projektu z dziedziny nauk humanistycznych, dziedziny nauk społecznych, dziedziny nauk teologicznych lub dziedziny sztuki;
  2. 220 000 zł dla projektu z dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych, dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu, dziedziny nauk rolniczych lub dziedziny nauk ścisłych i przyrodniczych.
Wnioski należy składać poprzez system OSF do 27 stycznia 2020 roku

więcej informacji na stronie MNiSW 

https://www.gov.pl/web/nauka/ogloszenie-ix-edycji-konkursu-w-ramach-programu-diamentowy-grant

 
Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
 
Beata Mikołajczyk

Comments are closed.