Home » Lista Doktorantów

Lista Doktorantów

Nazwisko Imię Adres  mailowy Zakład
Adamowicz Anna anna.adamowicz@amu.edu.pl Zakład Filozofii Nauki i Techniki
Bednarek Tomasz tb19793@st.amu.edu.pl Zakład Filozofii Kultury
Ciereszko Kinga kinga.ciereszko@amu.edu.pl Zakład Etyki
Ciniewski Paweł pc52943@amu.edu.pl Zakład Filozofii Nauki i Techniki
Dłużewicz Alicja alicja.dluzewicz@amu.edu.pl Zakład Etyki
Dutka Joanna jd16973@amu.edu.pl Zakład Etyki
Gawlik Cyprian cyprian.gawlik@amu.edu.pl Zakład Historii Filozofii
Gomułaczak Aleksandra ag49173@st.amu.edu.pl Pracownia Epistemologii i Kognitywistyki
Greczko Iwo iwo.greczko@amu.edu.pl Zakład Filozofii Polityki i Komunikacji Społecznej
Huk Marta mh11276@amu.edu.pl Pracownia Filozofii Publicznej i Filozofii Prawa
Kałużny Damian dk93852@amu.edu.pl Zakłada Antropologii Filozoficznej i Estetyki
Klugowski Karol kk93304@amu.edu.pl Zakład Filozofii Kultury
Krawczyk Franciszek frakra@st.amu.edu.pl Pracownia Komunikacji Naukowej
Krzeski Jakub jakub.krzeski@amu.edu.pl Pracownia Komunikacji Naukowej
Marciniak Dominik dm23205@st.amu.edu.pl Zakład Historii Filozofii
Marcisz Adam adamar1@amu.edu.pl Zakład Filozofii Nauki i Techniki
Mendeluk Paulina pm96281@amu.edu.pl Zakład Filozofii Polityki i Komunikacji Społecznej
Napiwodzka Karolina karolina.napiwodzka@amu.edu.pl Zakład Etyki
Nyczak Artur artur.nyczak@amu.edu.pl Zakład Antropologii Filozoficznej i Estetyki
Olejniczak Iwona io95241@amu.edu.pl Zakład Filozofii Nauki i Techniki
Opara Adam adaopa@st.amu.edu.pl Zakładzie Filozofii Nauki i Techniki
Pełka Karolina kp79337@amu.edu.pl Zakład Filozofii Nauki i Techniki
Piekarska Anna annpie21@amu.edu.pl Zakład Etyki
Przybysz Hanna hanprz1@st.amu.edu.pl Pracownia Epistemologii i Kognitywistyki
Skrzypczak Alicja alicja.skrzypczak@amu.edu.pl Zakład Etyki