The Kosciuszko Foundation- Flying University for Ukrainian Students

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy ofertę bezpłatnych zajęć akademickich dla studentów ukraińskich po obu stronach granicy.

Projekt „Flying University for Ukrainian Students” (FUUS) jest realizowany ze środków The Kosciuszko Foundation. Kursy będą prowadzone przez profesorów – wolontariuszy z amerykańskich uczelni.

Informacje o kursach na stronie FUUS PL – Fundacja Kościuszkowska Polska (kfpoland.org)
Pierwsze kursy ruszają w czerwcu. Zgłoszenia przyjmujemy online, a adres formularza jest w załączonym pliku.

Opisy kursów.