Dyżury pracowników

Imię i nazwisko Dyżur Pokój Telefon E-mail
prof. dr hab.
Roman Kubicki
pn. 13.00 – 14.00
śr. 12.00 – 13.00
223 (bud. C)
61 829 22 80
rokub@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Karolina M. Cern
MS Teams
po kontakcie mailowym
223 (bud. C)
61 829 21 03
cern@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Sławomir Leciejew­ski
pn. 11.00 – 13.00
śr. 16.00 – 17.00 (MS Teams)
230 (bud. C) 61 829 21 01 slaaw@amu.edu.pl
dr
Mar­iusz Szynkiewicz
pn. 7.30 – 9.30 (także MS Teams)
wt. 9.30 – 11.00 (także MS Teams)
230 (bud. C) 61 829 21 01 marszyn@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Zbig­niew Tworak
pn. 10.00 – 12.00
wt. 12.00 – 13.00
224 (bud. C) 61 829 22 77 tworak@amu.edu.pl
prof. dr hab.
Krzysztof Brzechczyn
pn. 13.00 – 15.00
śr. 13.00 – 15.00
218 (bud. C) 61 829 22 83 brzech@amu.edu.pl
prof. dr hab.
Marek Kwiek
Pracownik naukowy   61 829 22 81 kwiekm@amu.edu.pl
prof. dr hab.
Ewa Nowak

pn. 11.00 – 12.00 (MS Teams) oraz 18.15-18.45
wt. 18.15 – 18.45

206A (bud. C) 61 829 22 87 ewanowak@amu.edu.pl
prof. dr hab.
Andrzej Wawrzynow­icz
pn. 8.00 – 9.30 (MS Teams
wt. 13.00 – 14.30
207 (bud. C) 61 829 22 75 andrzej.wawrzynowicz@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Monika Bakke
pn. 11.00 – 13.00 (MS Teams)
wt. 10.00 – 11.00 (MS Teams)
2 (bud. AB) 61 829 23 75 monika.bakke@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Maciej Błaszak
  218 (bud. C) 61 829 22 83 maciej.blaszak@wp.pl
prof. UAM dr hab.
Dar­iusz Dobrzański
pn. 13.00-14.30
wt. 11.30 – 13.00
214 (bud. C) 61 829 22 78 dobrzan@amu.edu.pl
prof. dr hab.
Mikołaj Domaradzki
pn. 9.30 – 11.00 (MS Teams)
wt. 8.00 – 9.30
217 (bud. C) 61 829 22 79 mikdom@poczta.onet.pl
prof. UAM dr hab.
Marek Jedliński
Pracownik naukowy 228 (bud. C) 61 829 22 74 marekjedlinski@poczta.onet.pl
prof. UAM dr hab.
Piotr W. Juchacz
pn. 11.00 – 12.30 
zdalny (MS Teams): proszę studentki i studentów o umawianie się mailem (juchaczp@amu.edu.pl)
na dogodny termin
208 (bud. C) 61 829 21 23 juchaczp@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Radosław Kaz­ibut
pn. 11.30 – 13.00
wt. 11.30 – 13.00
201 (bud. C) 61 829 22 86 rkazibut@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Emanuel Kul­czy­cki
pn. 9.00 – 10.30
wt. 9.00 – 10.30
405
(ul. Międzychodzka 5)
61 829 27 20
emek@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Piotr Leśniewski
pn. 11.30 – 13.00 (MS Teams)
śr. 16.30 – 18.00
226 (bud. C) 61 829 22 84 grus@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Anna Malitowska
pn. 13.00 – 15.00
śr. 17.00 – 18.00 (MS Teams)
205 (bud. C) 61 829 22 87 anna.m.malitowska@gmail.com
prof. UAM dr hab.
Danuta A. Michałowska
pn. 13.30 – 15.00 (MS Teams)
czw. 14.45 – 15.45
2 (bud. AB) 61 829 23 75 damichal@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Mariusz Moryń
pn. 11.00 – 13.00
czw. 11.15 – 12.15
209 (bud. C) 61 829 22 46 moryn@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Maciej Musiał
pn. 9.30 – 11.00
śr. 9.30 – 11.00
228 (bud. C) 61 829 22 74 m.musial@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Andrzej W. Nowak
pn. 11.00 – 13.00
czw. 13.00 – 14.00
3 (bud. AB) 61 829 22 38 awnowak@amu.edu.pl andrzej.w.nowak@gmail.com
prof. UAM dr hab.
Piotr Orlik
pn. 10.00 – 12.00 (MS Teams)
wt. 11.30 – 12.30
230 (bud. C) 61 829 22 85 piotrorl@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Piotr Przy­bysz
pn. 16.45 – 17.45 (lub 215)
wt. 12.15 – 13.15
218 (bud. C) 61 829 22 82 przybysz@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Krzysztof Przy­byszewski
pn. 10.00 – 11.00 (MS Teams)
śr. 8.00 – 9.30
214 (bud. C) 61 829 22 78
kprzyby@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Tomasz Rzepiński
wt. 11.30 – 13.00
śr. 10.00 – 11.30
226 (bud. C) 61 829 22 84 rzeto@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Michał Wend­land
  222 (bud. C) 61 829 22 90 wendland@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Marek Woszczek
pn. 11.00 – 13.00 (MS Teams)
czw. 11.30 – 12.30
210 (bud. C)
61 829 22 76
marwos@amu.edu.pl
prof. UAM dr hab.
Anna Ziółkowska-Juś
pn. 10.00 – 11.30 (MS Teams)
wt. 11.30 – 13.00
230 (bud. C) 61 829 22 85 annazio@amu.edu.pl
dr
Małgorzata Bogaczyk-Vormayr
pn. 15.30 – 16.00
wt. 10.00 – 12.00 (również online – MS Teams)
205 (bud. C) 61 829 22 87 bogaczyk@amu.edu.pl
wt. 11.30 – 13.00
czw. 15.00 – 16.30
225 (bud. C.)  borjar@amu.edu.pl
dr
śr. 10.30 – 12.00 (MS Teams)
czw. 11.30 – 13.00
228 (bud. C)  bartlomiej.chomanski@amu.edu.pl
dr
Magdalena Filipiak
wt. 11.30 – 13.00
śr. 9.45 – 11.15
14 (bud. AB)  m.filipiak@amu.edu.pl
dr
Katarzyna Gan-Krzywoszyńska
pn. 11.30 – 13.00 (MS Teams)
śr. 16.30 – 18.00
226 (bud. C) 61 829 22 84 katarzyna.gan-krzywoszynska@amu.edu.pl
dr 
Lidia Godek-Ostrouch
pn. 13.30 – 14.00 (MS Teams) 
czw. 11.00 – 11.30 oraz 13.00 – 14.00
214 (bud. C) 61 829 22 78 lidia.b.godek@gmail.com
dr
Bartosz Kaluziński
pn. 11.30 – 13.30 (MS Teams)
czw. 14.45 – 15.45
227 (bud C)   bartosz.kaluzinski@amu.edu.pl
dr 
Krzysztof Kiedrowski
pn. 13.00 – 15.00 
śr. 14.00 – 15.00 (MS Teams)
217 (bud. C) 61 829 22 79 krzysztof.kiedrowski@gmail.com
dr
Joanna Malinowska
pn. 15.00 – 16.00  
śr. 11.00 – 13.00 (MS Teams)
219 (bud. C) 61 829 22 83 malinowska@amu.edu.pl
dr
Andrzej Marzec
pn. 15.15 – 16.45 (MS Teams)
śr. 11.15 – 12.45
2 (bud. AB) 61 829 23 75 martius@amu.edu.pl
dr
Paweł Mazur
pn. 8.30 – 9.30
śr. 11.00 – 13.00
3 (bud. AB) 61 829 22 38 pawelmn@amu.edu.pl
dr
Krzysztof Nowak-Posadzy
pn. 9.45 – 11.15
czw. 9.45 – 11.15 (MS Teams)
225 (bud. C) 61 829 22 74 k_nowak@amu.edu.pl
dr
Krystian Pawlaczyk
pn. 10.00 – 11.30
wt. 10.00 – 11.30 (MS Teams)
  krystian.pawlaczyk@amu.edu.pl
dr
Tomasz Raburski
pn. 11.00 – 12.30 (MS Teams)
wt. 16.30 – 18.00
3 (bud. AB) 61 829 22 38 raburski@gmail.com
dr
Dawid Rogacz
pn. 11.00 – 13.00 (MS Teams; stacj. po umówieniu się) 
śr. 13.00 – 14.00 (p. 9 bud. C)
 57 (bud. AB) 61 829 23 75 dawid.rogacz@amu.edu.pl
dr
Krystian Szadkowski
pn. 8.00 – 9.30
czw. 8.00 – 9.00 (MS Teams)
  krysszad@amu.edu.pl
Imię i nazwisko Dyżur Pokój Telefon E-mail
mgr
Kinga Dułacz
9.00 - 14.30 223 (bud. C) 61 829 22 80 dulacz@amu.edu.pl
mgr
Anna Bauer
9.00 - 14.30 223 (bud. C) 61 829 22 88 anna.bauer@amu.edu.pl
mgr
Filip Leszczyński
9.00 - 14.30 202 (bud. C) 61 829 21 24 filip.leszczynski@amu.edu.pl
dr
Marcin Byczyński
9.00 - 14.30 204 (bud. C) 61 829 22 49 byczyn@amu.edu.pl
mgr
Jędrzej Gola
9.00 - 14.30 211 (bud. C) 61 829 22 89 jedrzej.gola@amu.edu.pl