Data publikacji w serwisie:

Wyniki VII Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje”

Na tegoroczną edycję VII Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje” 2024 wpłynęło 50 prac z następujących Wydziałów: Wydział Studiów Edukacyjnych, Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, Wydział Socjologii, Wydział Filozoficzny oraz Wydział Psychologii i Kognitywistyki.

Prace zostały wykonane w różnorodnych technikach plastycznych: malarskich, rysunkowych, graficznych, fotograficznych oraz technikach mieszanych.

Lista tegorocznych Laureatów przedstawia się następująco:

• I Nagroda JM Rektora UAM – Weronika Szozda, Wydział Studiów Edukacyjnych
  • II Nagroda Dziekana WSE – Weronika Wachowiak, Wydział Studiów Edukacyjnych
  • III Nagroda Dziekana WAiK – Magdalena Wilczyńska, Wydział Filozoficzny
  • Nagroda Specjalna Rodziny Patrona – Piotr Basiński, Wydział Filozoficzny
  • I Wyróżnienie – Amanda Magdziak, Wydział Studiów Edukacyjnych
  • II Wyróżnienie – Wucong Zhao, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej
  • III Wyróżnienie – Emil Głowacki, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej
  • Wyróżnienie Akademickie – Julia Sztuba, Wydział Studiów Edukacyjnych

Serdecznie gratulujemy tegorocznym Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom konkursu z życzeniami niegasnącej pasji tworzenia i czerpania radości z kontaktu ze sztuką. Specjalne wyrazy wdzięczności kierujemy do Fundatorów nagród oraz Jurorów Komisji Konkursowej i do wszystkich osób, które w jakimkolwiek stopniu przyczyniły się do zaistnienia tej twórczej inicjatywy.

Zapraszamy do zapoznania się relacją!