Dzień IDUB w UAM

Serdecznie zapraszamy na konferencję i wystawę „IDUB w UAM”, które odbędą się 16 października 2024 r. o godz. 9:00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM.

Celem konferencji jest ukazanie wielowymiarowej działalności Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza, który jest realizowany w naszym uniwersytecie od 2020 roku. Podczas kolejnych paneli dyskusyjnych głos zabiorą laureaci konkursów organizowanych w ramach projektu oraz członkowie Komitetu Sterującego ID-UB. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prezentująca efekty realizacji programu. Uczestnicy będą mogli skorzystać także z bezpośrednich konsultacji z pracownikami Sekcji ID-UB, którzy będą udzielać informacji na temat bieżących konkursów oraz zaprezentują możliwości Systemu wnioskowania ID-UB Proposals.

Do udziału zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów.

Formularz rejestracyjny będzie aktywny do 11 października do godz. 12:00 – link do formularza rejestracyjnego.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w Intranecie. Zobacz program wydarzenia (.pdf)!

Zachęcamy także do udziału w konkursie „Pomysł na IDUB 2.0”, w ramach którego przewidywane są trzy równorzędne nagrody w formie voucherów na wybrane działania badawcze finansowane ze środków IDUB. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 9 października do godz. 12:00. Weź udział w konkursie!